Mart ayında 8.000 olan blockchain için aylık aktif ekip sayısı Temmuz ayında 11.800’e ulaştı.

Ethereum platform ölçeklendirme Polygon’daki merkezi olmayan uygulamaların (DApp’ler) sayısı, 2022’nin başından bu yana% 400’lük bir artışla 37.000’i aştı.

.

Ayrıca, bir blok zincirindeki geliştirici etkinliğinin bir ölçüsü olan aylık aktif ekiplerin sayısının, Mart ayına göre% 47,5 gibi büyük bir Artışla Temmuz sonunda 11.800’e ulaştemuz sonunda 11.800’e ulaştıtmuz.

Proje ekibi ayrıca, “ekiplerin% 74’ünün yalnızca Polygon’da entegre olduğunu, %26’sının ise hem Polygon hem de Ethereum’da konuşlandırıldığını” gösteren DApp projelerinüadın vökurgulmén.

Polygon’un Ethereum Virtual Machine- (EVM) uyumlu Proof of Stake (PoS) blok zinciri, nonfungible token (NFT) pazarı OpenSea, Metaverse platformları Decentraland ve The gibi kripto alanındaki önde gelen proje ve markaların uzndun bir list. Sandbox, merkezi olmayan finans (DeFi) kredi platformu Aave ve NFT girişim fonu / oyun şirketi Animoca Brands.

Blog yazısı, Polygon’daki DApp kullanımının bugüne kadar ağda işlenen yaklaşık 1,6 milyar işlemle “142 milyondan fazla benzersiz kullanıcı adresi ve 5 milyar dolarlık varlığın güvenceye alığın.

Polygon’su CEO Ryan Wyatt, “Polygon’da epey bir yıl geçiriyoruz” notunu almak için Twitter’a gittiği için büyümeden açıkça memnun kaldı.

@ 0xPolygon’da güzel bir yıl geçiriyoruz

Kasım ayında ~ 500 dApp, şu anda 11,8 bin aktif ekiple 37.000+.

“Birçok proje giderek artan bir şekilde yalnızca Polygon üzerine inşa etmeyi seçiyor. Simya verileri, ekiplerin% 74’ünün yalnızca Polygon’a entegre olduğunu.com/ gösteriyor” https://t.co/dhUzLHic

— Ryan White (@Fwiz) August 11, 2022

Gönderide, “Polygon’un Haziran 2021’de Alchemy ile ortaklığı, ağda çalışan dApp’lerin sayısını Ekim’de 3.000’e, Ocak’ta 7.000’e ve Nisan itibarıyla 19.000’in üzerine gönemetabalıkadurılışılışüzerine birözılıüzerine gönerışılüzerine birözerine.

İlgili: Polygon kurucu ortağı, Ethereum’un zkEVM Rollups ile Visa’yı geride bırakacağını söylüyor

Gönderi, Alchemy’nin platform araçlarını, uygulama programlama arabirimleri (API’ler) gibi Web3 ve DApp altyapısını ve ayrıca “ağ düzeyinde olayları meydana geldiklerinde çözmek ve elçulıurgı şılçılıkılıkı

Kripto pazarları, son of zamanlarda potansiyel olarak yükseliş eğilimi gösteren isaretler gösterirken, Polygon’un yerel varlığı,
matic

asağı doğru
$0.9017

CoinGecko’ya göre, geçtiğimiz ay% 66,3’lük büyük bir artışla $0,92′ a yükseldi. 6,9 milyar dolarlık mevcut piyasa değeri, MATIC’i kriptodaki en büyük on altıncı varlık yapıyor.

Source: CoinTelegraph

LEAVE A REPLY